LGBTI Oluşumu ve Trans Onur Haftası [Konuklar: Deniz Tunç ve Damla Atak]

LGBTI Oluşumu ve Trans Onur Haftası [Konuklar: Deniz Tunç ve Damla Atak]

Mart ayını kadın hakları ve sorunlarına, Nisan ayını çocuklara ayıran ve özel konuklarıyla özel programlar yayınlayan Leyla-Diana bu ay 13-19 Haziran Trans Onur Haftası ve 19 Haziran Trans Onur Yürüyüşü kapsamında trans bireylerin konu edildigi LGBTI oluşumundan, haklarından, birey olarak toplumda ne kadar ötekileştirildikleri, neden belirli bir iş sektöründe çalışmak zorunda bırakıldıklarını konukları Deniz Tunç ve Damla Atak`la konuşuyor. Bu kapsamda bir de sergi haberi var. Programda dinlenen müzikler de rengârenk...

Radyo Cazkolik / 09 Haziran 2016, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Gerçekten çok güzel bir program olmuş. Diğer programı da dinleyeceğim. sağduyunuz ve çalışmalarınız için tebrik ederim. Teşekkür ederiz yaptıklarınız için.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Can"a saygı, Canların tercihlerine saygı. Kendi Gerçeğimizin Hakikat olmadığını farkedip Yobazlıktan uzaklaşma. Program konusu seçimi, Müziklerin seçimi, Serra nın tercümesi Bütün olarak uyumu Harika

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla-Diana yine şahane bir program ve yine çarpıcı bir konuyu ele alışınızdan dolayı tebrik ediyorum. Kimsenin pek yapmadığı ve topluma ayna olmanız ayrıca etkileyici. Trans bireylerin nelere maruz kaldıklarını, bizim onları ne kadar dışladığımızı ve birey olarak neden onları ise almak istemediğimizi kendimize bir zahmet sormamız gerek. Onlar haklarını aramak uğruna belki de bu yürüyüşte hayatlarını kaybetmeyi göze alacaklar. Kim bilir? Tekrar teşekkürler hassasiyetinizden dolayı. Sizi çok seviyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Cazkolik var!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Harikasın canım Leylacım ay şahane bir program olmuş. Sorunlarımızın konuşulması ne güzel. Yürüyüşe bekliyoruz herkesi.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.