Ocak ayında doğan caz kadınları

Ocak ayında doğan caz kadınları

Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Leyla Diana`dan harika bir program konsepti... Daha önce benzerine pek rastlanmayan bir araştırmaya dayanan bir caz vokal resmi geçidi: "OCAK AYINDA DüNYAYA GELEN CAZ KADINLARI" 1800`lerin sonundan günümüze kadar uzanan kadın seslerin sadece Ocak ayında dünyaya gelenlerine dair hem müthiş bir araştırma hem de harika bir müzikli antoloji. Gerçek bir arşiv çalışması.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 23 Ocak 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Merhaba, Programinizi büyük bir ilgi ile izliyorum. Cok beğendiğimi söylemek isterim. Secmis olduğunuz konuklariniz ile ve konulari ile. Bu ay doğanlar da cok hos olmuş. Bu programlarin devamini bekliyorum, bu benim kişisel isteğim. Hos bir konsept olmuş doğrusu. Üstelik tanimadigim isimler ile karsilasip daha sonra onlar hakkında başka parçalar dinlememe yol actiklari için (sayenizde) cok keyiflendiğimi de söylemek isterim. Her perşembeyi iple çekiyorum ve merak ediyorum. Cok basarili yeni bir yayin dönemi dilerim. Sevgilerimle.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla-Diana, nefis bir program olmuş kutlarim sizi yürekten. Bilmedigim cok isim varmis sayenizde öğrenmiş oldum. Secimleriniz de fevkalade yerinde olmuş. Cok cok beğendiğimi yinelemek isterim. Programlarinizi büyük bir keyife dinliyor ve dinlemeye devam edeceğim. Takipciniz oldum vesselam. En derin sevgi ve saygilarimla. Başarilar.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Büyük bir zevkle dinledim. Seçimler ve parça geçişleri de hoşuma gitti ... Bu konsepti sürdürmenizi dilerim. Size ve tüm emek verenlere gönülden teşekkürler, sevgiler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • cok hoş bır düsünce..ocak ayında bu hafta dogan caz sanatcıları ile alakalı program yapmak...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.