Drum&Bass Magazine`in yeni sayısı bayilerde... Peki, Mayıs ve Haziran sayısında neler var?

Drum&Bass Magazine`in yeni sayısı bayilerde... Peki, Mayıs ve Haziran sayısında neler var?

Geçen günlerde ‘Stick Men’ projesi kapsamında muhteşem bir konser veren Tony Levin ile İlker Özalp, efsane kontrbasçı Ron Carter ile de Ozan Musluoğlu buluştu. 10. sayıda bu harika sohbetlerin yanı sıra Horacio Hernandez, Byron Landham ve Damian Erskine ile yapılan röportajlar da yer alıyor.

Ayrıca... Bülent Akbay’dan bol fotoğraflı “Musikmesse” izlenimleri, Kağan Yıldız’dan “Yurt Dışı Festival Konserleri”, Cumhur Avcil’den yeni albümü “Lovesick”, Buket Doran’dan “Akorlara Giriş”, Eylem Pelit’ten “Walking Bass Line”, Kerem Tüzün’den “TECH 21 Red Ripper”, Myspace sayfalarında Heretic Soul ve Sertsessiz, Bas Fakültesi ve yeni ürünler bu sayıda bulacaklarınız arasında.

Kayıt Günlükleri’nin bu sayıdaki konuğu yeni albümü “But Beautiful” ile Ayşe Gencer. Derginin son sayfalarına doğru ise birçok eğitim ve nota sayfasına rastlayacaksınız. Oriental Bass Transkripsiyon, Syncopation, Jim Chapin Egzersiz ve Funk Bass Çalışmaları

Drum&Bass Magazine’e bu sayısında yazılarıyla katkıda bulunan isimler; Batuhan Büyükdoğan, Bilge Candan, Buket Doran, Bülent Akbay, Cumhur Avcil, Emre Sert, Eray Aytimur, Eylem Pelit, Faruk Murat Yatmaz, Gürkan Özkan, İlker Özalp, Kağan Yıldız, Kerem Tüzün, Mert Ertunç, Oğuz Güner, Ozan Musluoğlu, Özgür Alim Sezer, Richard Laniepce, S. Mehmet Çağlar, Serdar Barçın, Serhan Erkol ve Sunay Özgür.

www.drumandbassmagazine.com

Cazkolik.com / 31 Mayıs 2011, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.