NTV Radyo’da ki programım "Evde Çalamadıklarım"da bu hafta son kez birlikteyiz...Konuğum Uğural Gafuroğlu...

NTV Radyo’da ki programım "Evde Çalamadıklarım"da bu hafta son kez birlikteyiz...Konuğum Uğural Gafuroğlu...

Sevgili müzik dostlarım,
 
"Evde Çalamadıklarım" 7 yıldan beri süren yolculuğunun sonuna geldi, bu hafta sonu Cumartesi günü en son program olan 367. programı yayınladıktan sonra program bitmiş olacak.
 
Bu güzel yolculukta bana sesleriyle, duygu ve düşünceleriyle eşlik eden tüm konuklarıma yürekten teşekkür ediyorum. Benim sayabildiğime göre 190 değişik insan bu programa bazen bir defadan fazla olmak kaydıyla konuk olmuş. Dile kolay!
 
Murat Ermert, Sıtkı Sırtanadolu, Barbaros Devecioğlu, AUDIOFACT (Mehmet Ali Sanlıkol ve Onur Türkmen), Mehmet Okonşar, Pelin Opçin, Önder Focan, DEKKO (İhsan Topaloğlu ve Pınar Ayata), Aycan Teztel, Pınar Tamar, İstanbul Saksofon Quartet, BAGHDAD AVENUE (Alper Aslan ve Burak Babacan), Akın Öngör, Neşet Topaloğlu, Mustafa Kıran, Sedat Küçükay, Ayşegül Aydın, Cengiz Baysal, Emine Begüm Gülsoy, Aşkın Arsunan, Arman Manukyan, Serhan Bali, Sedef Kabaş, Selim Benba, Hakan Behlil, İbrahim Betil, Engin Gençer, Özlem Oktar Varoğlu, Aydın Büke, Selim Badur, Erman Yerdelen, İlyas Mirzaev, Sami Caner, Ayça Gülsoy, Adnan Arduman, Kerem Görsev, Mehmet Habbap, Meral Güneyman, Salim Zaimoğlu, Gülüş Gülcügil, Korkmaz İlkorur, Burçin Büke, Sedef Erçetin, Cemal Ünlü, Sinan Solaklar, Merih Akoğul, Alp Doğuoğlu, Deniz Gürsoy, Ahmet Gülbay, Güzin Yalın, Mehmet Uluğ, Bülent Bora, Mehmet Altan, Salim Zaimoğlu, Okan Meriç, Şebnem Şenyener, İzel Rozental, Amil Kunt, Yahya Dai, Şenova Ülker, Okay Temiz, Lloyd Cheelsolm, Aydan Cheelsom, David Arnett, Ahmet Erözenci, Kaya Özkuş, Kemal Tümer, Serra Titiz, Altan Kolbay, Murat Beşer, Özlem Köseoğlu, Afşin Akın, A CAPELLA BOĞAZİÇİ (Seren Akyoldaş ve Recep Gül), Faruk Eczacıbaşı, Yeşim Gür, Walter Douglas, Reah Öztunalı, Zühal Focan, Kerem Görsev, Selen Gülün, Ayşe Tütüncü, Sumru Ağıryürüyen, Can Kozlu, Muat Coşkun, Fuat Akdağ, Tuna Ötenel, Maria Rita Epik, Şükrü Yarcan, Donovan Mixon, Cem Nasuhoğlu, Recep Pehlivanlar, Can Özgün, Özer Yelçe, Kamil Özler, Yeşim Gürer, Umut Uğur, Ahmet Yeşiltepe, Kazım İnal, Emin Fındıkoğlu, Fatih Erdoğan, Viktor Bensusan, Ramik Halife, Gülden Gökşen, FENOMEN( İsmail Soyberk ve Mert Topel), Eray Aytimur, İrem Uluç, Rüya Taner, Kiraz Kurdaş, Malik Doğan, Harun İzer, Orhan Osman, Ferit Odman, Sermed Tezer, Oğuz Büyükberber, Sema Moritz, Burcu Öztürk, Arman Manukyan, Mesut Razbonyalı, Vedat Eşkinat, Carole Hakko, Ayhan Sicimoğlu, Seda Binbaşgil, İmge Özbek, Cengiz Baysal, Çela Yuna, Fuat Yalçın, Erden Eruç, Anjelika Akbar, Yinon Muallem, Yavuz Akyazıcı, Saadet Şen, Acar Baltaş, SPIN (Selim Benba ve Sıtkı Sırtanadolu), Devrim Dikkaya, Lizet Frayman, Ömer Göksel, Berti Erbeş, Robert Schild, Gülsün Zeytinoğlu, Nilüfer Verdi, Hakan Çimenot, Deniz Akıncılar, Fahir Atakoğlu, Ahu Ünalp, Merih Akoğul, Volkan Hürsever, Funda Sezer, Gücüm Sezer, Darius Brubeck, Evrim Yapıcılar, Ömer Burhanoğlu, Jülide Özçelik, Metin Karabağ, Raşit Çavaş, Sami Bugay, Renan Koen, Cihat Aşkın, Ahmet Aykaç, Bengi Ünsal, Zeynep Balcı, Dilara Koçak, Nakiye Boyacıgiller, Süha Kurultay, Dilek Aydın, Servisimin Cömert, Lia Embil, Evin Embil, Onur Aymergen, Ateş Tezer, Derya Bigalı, Turgut Bozkurt, Atilla Aşkar, Meriç Soylu, Ahmet Kadri Rizeli, Neslihan Engin, Zeynep Fırat, Esra Aksüyek, Sami Bugay, GENÇ CAZ (Gözde Efe ve Saygın Mehmet Çağlar), Faruk Pekin, Dost Can Deniz, Candan Fetvacı, Edis Embil, Yasemin Esen, Tülay Güngen, Carolina Shout, Lütfiye Eroğlu, Bengi Vargül, Tayfun Bayazıt, Meri İzrail, Uğural Gafuroğlu...
 
“Evde Çalamadıklarım” insan sevgisi üzerine yapılmış ve hiçbir maddi karşılığı olmayan bir program idi. Manevi karşılığını ise sözlerle ifade etmek mümkün değil, kendimi dünyanın en zengin insanı olarak hissediyorum.
Her güzel şey gibi onun da bir gün biteceği gün gelecekti, ancak beklediğimden daha çabuk geldi.

Veda etmek zor ancak her son yeni bir başlangıçtır, bakalım yolculuk bundan sonra bizi nerelere götürecek?
 
Bu programın yapılmasında maddi ve manevi desteğini esirgemiyen tüm NTV Radyo ailesine çok teşekkür ediyorum.
 
Son program konuğum benim gibi bir Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan sevgili arkadaşım Uğural Gafuroğlu olacak ve onunla kendi yaşamının dümenini ele alabilmek üzerine bir sohbet açacağız:
 
1- Carol Sloane & Clark Terry / CD: The Songs Ella and Louis Sang
The stars fell on Alabama
2- David Sanborn / CD: Closer / Smile
3- Michel Camilo / CD: Sprit of Moment / Just Now
4- Norma Winston / CD: Somewhere Called Home / Tea for Two
(Bana bu radyo programları için en büyük desteği veren sevgili eşim Ayça için)
5- Stan Kenton / CD: The Stage Door Swings / Everytime We Say Goodbye
6- Jacques Loussier / CD: Plays Bach, The 50.th Anniversary Recording
Choral No 1
 
Bu program 25 Temmuz Cumartesi günü saat 14.10 den itibaren dinleyebilirsiniz.


 
Yedi yıl boyunca bu 190 kişiden ne öğrendiğime gelince:

Öğrenmenin sonu yok, her insan evrenin küçük bir parçası ve evrendeki her gerçek onda da var, bakmak yerine görmeyi öğrenirseniz sonsuza kadar öğrenmek mümkün, öğrenmeye devam edeceğim.


 
Sevgiyle kalın, Hepinize güzellikler ve müzik dolu bir yaşam diliyorum.
 
Tunçel Gülsoy
24 Temmuz 2009, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • RECEP PEHLİVANLAR
  26 Temmuz 2009 Pazar 02:34

  selam sevgili dostum. yaptığın programları zevkle dinlemekteyim üstelik birine benide davet ettin. müziğe devam. sevgi ve saygılarımla

 • Ergin Tunuslu
  30 Temmuz 2009 Perşembe 05:18

  Tuncel Bey radyodan sizi hic dinlemedim programanizi bilmiyordum ama yazan parcalari buradada dinleyeleim, olmaz mi?? sevgiler Ergin tunuslu

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.