Yansımalar müzikte 30. yılını kutlayan konserlere başladı

Yansımalar müzikte 30. yılını kutlayan konserlere başladı

"Yansımalar" konser davetiyesine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 1 Şubat 2022 Salı gecesi Cemal Reşit Rey konser salonunda gerçekleşecek konseri izleyecek Cazkolik davetlileri Sayın Dilek Sarıgül, Nihal Yüksel ve Ümit Berberoğlu olmuştur. Kendileri ve birer misafirlerine güzel bir konser gecesi dileriz.

 


 

Müzik sahnesinde 30 yıla damga vuran Yansımalar kendi adlarını taşıyan ilk albümleri "Yansımalar"ı 1991 yılında yayınlamıştı.

 

Neyde Aziz Şenol Filiz, gitarda Birol Yayla'dan oluşan ama zamanla Melih Yüzer, Engin Gürkey, Alper Berksü, Murat Usanmaz, Pınar Duruk gibi isimlerin katılımıyla 30 yılda yaklaşık albüme on kadar imza atan Yansımalar bugünlerde 30. yılını kutlayan konserler vermeye başladı.

 

Yakında 30. yılları nedeniyle A. Şenol Filiz ve Birol Yayla ile bir sohbetimizi yayınlayacağımız Yansımalar'ın 30. yıl kutlamaları nedeniyle önümüzdeki günlerdeki ilk konseri 25 Ekim Pazartesi akşamı saat 20:30'da Trump Sahne İstanbul'da gerçekleşecek.

 

Trump Sahne konserin ardından 28 Ekim akşamı Yansımalar Münip Utandı Güvercinada Dinletileri (Kervansaray) Kuşadası konseri için yola çıkacak topluluğun kadrosunda yıllardır birlikte çaldığı isimler gitarda Cem Tuncer, kontrbasta Erdal Akyol ve davulda Ediz Hafızoğlu da sahnede olacak.

 

Önder Focan ile Alla Turca isimli bir diğer projeleri de olan Yansımalar'ın Trump Sahne konseri topluluğun 30 yılını özetleyen bir repertuvara sahip olacak.

 

Cazkolik.com / 24 Ekim 2021, Pazar

 

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.