Cazkolik Shop Özel Programı

Cazkolik Shop Özel Programı

Radyo Cazkolik programlarını cep telefonları ve tabletler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan browser`ınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Leyla Diana programlarıyla yeniden caz gündemine döndü... Yeni yılın ilk programında Leyla Diana ve Feridun Ertaşkan mikrofon başına geçip yaklaşık 1,5 yıl önce hayata geçen Cazkolik Shop`u enine boyuna konuştular, ayrıntıları anlattılar, arada müzik dinlediler ve bir de albüm hediye etme organizasyonunu program içinde spontan geliştirdiler. Programın 2. parçasına iyice kulak verin, parçanın ister sanatçısını, ister parçasını ister yanda isme, ister altta gördüğünüz linke tıklayarak cevabını Leyla Diana`ya gönderin. Program sonunda yapılacak çekiliş sonucu kazanacak 3 dinleyicimize 1 albüm hediye edeceğiz. Bekliyoruz...

Playlist: 1 / Leonard Cohen; "My Oh My", 2 / CAZ ALBÜM ÖDÜLLÜ MÜZİK PARÇASI SORUMUZ, 3 / Dave Holland & Kenny Barron; "The Art of Conversation", 4 / Cenk Erdoğan; "Yağmurla Gelen", 5 Tony Bennet & Lady Gaga; "The Lady is a Tramp".

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 29 Ocak 2015, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Leyla Hanım, programlarınızı büyük bir keyifle dinliyor ve takip ediyorum. İlk defa yazıyorum ve size selam gönderiyorum. Cazı çok dinlediğimi söyleyemem ama sayenizde albüm tanıtımları ile de bilgilenmiş oldum. Bu hizmet için teşekkür ediyorum ve cazı sayenizde daha çok dinlicem.2.parçayı da bilmem mümkün değildi. Ama çok beğendim.Sevgiler!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Süper fikir, ne güzel program. Size tam destek. Sevgiler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Merhaba, tanitim icin cok hos olmus. Bilmiyordum buradan satin alabilecegimi. Bundan sonra ilk adres Cazkolik Shop. Ancak parcalara uzagim. Neredeyse hic dinlemedigim parcalar. Bu beni bir yerde daha cok caz dinlemek icin motive etti diyebilirim. Basarilar ve sevgiler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.