Dünyaca ünlü markadan her kullanıma uygun üstün konforlu tek bir tasarım kulaklık: Beoplay EX

Dünyaca ünlü markadan her kullanıma uygun üstün konforlu tek bir tasarım kulaklık: Beoplay EX

Global ses sistemleri markası Bang Olufsen, yeni ürünü Beoplay EX kulak içi bluetooth kulaklığı ses tutkunlarıyla buluşturdu.

 

Çok yönlülüğü ayrı bir boyuta taşıyan firmanın leni ürün Beoplay EX, 28 saatlik kullanım süresi, ergonomik tasarımı, adaptif aktif gürültü önleme özelliği, suya dayanıklılığı ve premium ses kalitesiyle ne yaparsanız yapın işlevselliğini koruyor.

 

Şık, premium ve dayanıklı yapısıyla Beoplay EX, gündelik ve sporda uyum sağlayacak çok yönlü yapısı, IP57 suya ve toza dayanıklılık sertifikası, kablosuz şarj kutusu ve aktif gürültü önleme özelliğiyle konfordan taviz vermiyor.

 

 

Güvenebileceğiz konfor

 

 

Beoplay EX’in yepyeni ergonomik tasarımı, yumuşak kulaklık uçları saatlerce müzik dinlemenizi mümkün kılıyor. Yürüyor, koşuyor veya zıplıyor olsanız da saplı tasarımı sayesinde dengeyi yaratıyor.  Ayrıca, cam dokunuşlu yüzeyi, hassas bir kontrol ve mücevher benzeri bir güzellik sunarken, alüminyum dış halka koruması estetik bir dokunuşu yansıtıyor.

 

 

Kristal netliğinde ses performansı

 

 

Beoplay EX, dolgun bas ve bu kadar kompakt bir form için rakipsiz bir performans sergiliyor. Her kulaklıktaki 9,2 mm'lik sürücü gücü her yerde ve her zaman hissediliyor. Ağıza yakın hassas şekilde konumlandırılan kulaklık sapındaki altı adet mikrofon rahatlıkla arama yapmanızı sağlararken, Akıllı Beam-Forming teknolojisi kendi sesinizle diğer sesleri ayırarak görüşmeleri kristal netliğine uyarlıyor.

 

 

Adaptif aktif gürültü engelleme ile sadece müziğe odaklanın

 

 

Beoplay EX’in adaptif aktif gürültü engelleme özelliği dış sesleri izliyor ve kesecek şekilde kendini uyarlıyor. Böylece gürültülü bir tren yolculuğunu müziğe odaklandığınız bir ana veya hızlı koşuyu meditasyon etkisi yaratacak bir deneyime dönüştüren ürün, dış ortamda olup biteni duymak istediğinizde ise yalnızca bir dokunuşunuzla Şeffaflık Modu’na geçiyor.

 

ANC açıkken 6 saat, kapalıyken 8 saate kadar dinleme olanağıyla, kablosuz şarj destekli kutusuyla toplamda 28 saatlik kullanım süresiyle yarı yolda bırakmıyor. Bluetooth 5.2 ve aptX(TM) Adaptive teknolojisi ile Android ve iOS'ta düşük gecikmeli dinleme keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Multipoint eşleştirme ve aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliği sayesinde cihazlar arası sorunsuz ve kolay geçiş yapılabiliyor.

 

True Wireless kulaklıklar arasındaki en yüksek koruma IP57 sertifikasına sahip olan bu yeni ürün, 30 dakika boyunca bir metreye kadar suda kalabiliyor ve toza, kuma dayanımıyla öne çıkıyor.

 

Cazkolik.com / 06 Temmuz 2022, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.