Fotoğraftaki üst kalite sese sahip yeni nesil hoparlörü bulun?

Fotoğraftaki üst kalite sese sahip yeni nesil hoparlörü bulun?

 

Bang Olufsen, geleceğe yönelik yeni Beosound A9 ve Beosound 2 kablosuz hoparlörlerini tanıttı

 

 

Üst düzey kaliteli sesin tasarım bakımından ultra modern öncü markası Bang Olufsen, Beosound adını verdiği hoparlör serisine ait iki kablosuz hoparlörünü elden geçirdi.

 

Beosound A9'un beşinci nesli ve daha küçük olan Beosound 2'nin üçüncü nesli yeni renkleri, gelişmiş özellikleri, güncellenmiş tasarımı ve gelişen yeni teknolojilerle donatılmış hoparlörlerinin uzun ömürlü olmasını sağlayan geleceğe yönelik hazır bir modülle piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

 

Oval A9 hoparlör bundan sonra üç yeni standart kaplamaya sahip olacak; Siyah Antrasit, Altın Tonu ve Doğal Alüminyum. Bu yeni modelin geliştirilmiş arayüzü, elinizi yüzeyde kaydırarak ses seviyesini azaltıp çoğaltmanıza değiştirmenize imkan tanırken, basit bir dokunuşla atlama, oynatma veya duraklatmayı da kontrol edebilen özelliklere sahip olduğu söyleniyor.

 

 

Beosound 2, 360 derecelik ses için daha önceki hiç bir tasarımda rastlanmayan konik şeklini korumaya devam ediyor, ancak, var olan Gold ve Natural tonlarına Siyah Antrasit kaplamayı da dahil ediyor. Aktif Oda Telafisi'nin yanı sıra kolay kullanım için yükseltilmiş bir arayüze sahip. Bang and Olufsen, bunun, Beosound 2'nin bir odadaki konumunu "algılamasına" ve optimize edilmiş bir dinleme deneyimi sağlamak için sesini ayarlamasına olanak tanıyacağını iddia ediyor.

 

Bununla birlikte, her iki modeldeki en büyük yeni gelişme ise Bang and Olufsen'in Mozart yazılım platformunu eklemesi ollduğu söyleniyor. Bu durum ise, esas olarak mevcut model ve ürünlerin platformlarındaki değişiklikler veya yeniliklerle ilişkili olacak şekilde güncellenebilmeleri için geleceğe yönelik olarak tasarlanmış bir hareket.

 

Bunun merkezinde, Bang and Olufsen'in "uzun yıllar boyunca" yazılım güncellemelerini ve özelliklerini alabilecek kadar güçlü olduğunu iddia ettiği değiştirilebilir bir modül var. Bağlantı veya akış platformu geçerliliğini veya güncelliğini yitirirse, modül gerektiği zaman kolayca değiştirilebiliyor. Her iki hoparlör de gelecekte teorik olarak herhangi bir çok odalı sisteme entegre edilebilir.

 

Bang and Olufsen'in Mozart programının yeteneklerine atıfta bulunduğuna ilk kez rastlanmıyor. Örneğin, şirketin yeni Theatre Dolby Atmos ses çubuğu, eşleştirildiği her yeni ürün veya hizmete sürekli olarak yeni özellikler ve bağlantı sağlayarak, orijinal olarak eşlik ettiği TV'den daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış.

 

Beosound A9 (beşinci nesil), Mart ayından itibaren 2.900 £ / 3.700 $ / 3.300 €'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak, bazı kaplamalar ve aksesuvarlar ekstra ücrete tabi olacak. Beosound 2 (üçüncü nesil) Nisan'dan itibaren satışa sunulacak ve temel model için 2.675 £ / 3.200 $ / 3.000 €'ya mal olacak.

 

Cazkolik.com / 10 Mart 2023, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.