Yaşam Hancılar ile ilk albüm üzerine

Yaşam Hancılar ile ilk albüm üzerine

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Genç neslin son yıllarda yetiştirdiği başarılı erkek seslerinden biri olan caz vokalisti Yaşam Hancılar bu hafta Tunçel Gülsoy stüdyosunun konuğu. Yaşam Hancılar geçtiğimiz günlerde ilk albümünün gerçekleşmesi çalışmalarından ötürü düzenlediği kişisel kampanyası ile gündemdeydi, güncel haberlerde ayrıntılı bilgi veren bir de haber yaptık. Hancılar ilk albümünü yayınlamak üzere günleri sayıyor ama bunun için cazseverlerin vereceği desteğe de ihtiyacı var. Bu program bu açıdan da önemli. Program içinde bilgisi vardır ama BURAYA tıklayarak kampayanın ayrıntılarına ve katılım linklerine erişebilirsiniz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 27 Ağustos 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • İlk albümünü yapmaya hazırlanan genç bir müzisyene lütfen kulak verin. Yaşam hayalleri olan bir müzisyen, onların gerçekleşebilmesi ise Yaşam"ın önce müzikseverlere ulaşabilmesine ve sonra gönlündeki müzikleri onlarla paylaşabilme sine bağlı. Sizin de bir katkınız olabilir, neden bize katılmıyorsunuz?

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Sabah sürprizi... Bana yine bu sitede bir yerde dinlediğim mose alisonu hatırlattı sesi yaşam beyin. inşalah albümünü yakında dinleriz. ankaradan selamlar tunçel bey.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.