Şişli Plâk Festivali başlıyor

Şişli Plâk Festivali başlıyor

Şişli Belediyesi'nin geçen yıl ilkini düzenlediği ve büyük ilgi gören 'Şişli Plak Festivali'nin ikincisi bu yıl 17-18 Eylül tarihlerinde Feriköy Organik Pazarı Otopark Alanı'nda düzenlenecek. Vigor sanat organizasyonu ile gerçekleşecek festival, İstanbul’un müzik kültürünü ve plak atmosferini yaratan tüm paydaşlarını 2 gün boyunca bir araya getirmeyi hedefliyor.

 

Türk rock müziğinin önemli  gruplarından Bulutsuzluk Özlemi, Derya Köroğlu solistliğindeki efsane grup Yeni Türkü, Balkan Müzikleri ile kulaklarımızın pasını silen Kolektif İstanbul, çok özel konukları Eda Baba ve Özge Fışkın ile Tuna Kiremitçi bu yılki festivalde sahne alacak.

 

Murat Beşer moderatörlüğünde Taner Öngür ve Tarkan Gözübüyük söyleşisi, Murat Meriç moderatörlüğünde Murat Ertel söyleşisi, Kanat Atkaya moderatörlüğünde Yekta Kopan, Görgün Taner ve Murat Abbas'ın konuk olacağı özel söyleşi ve yine Murat Meriç moderatörlüğünde Peyk söyleşisi festivalin etkinlikleri olacak.

 

2 gün boyunca etkinliklerin ücretsiz olacağı festivalde; plak standlarının yanında, söyleşiler, sergi, atölyeler, mezatlar, imza günleri ve konserlerle katılımcılar keyifli zaman geçirecekler.

 

Cazkolik.com / 11 Eylül 2022, Pazar

 

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.