Devlet Sanatçısı piyanist Gülsin Onay ile...

Devlet Sanatçısı piyanist Gülsin Onay ile...

Radyo Cazkolik programlarını cep telefonları ve tabletler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan browser`ınız üzerinden dinleyebilirsiniz.


Bu hafta Radyo Cazkolik "Jazz, Müzik ve Kadın"da klasik müziğimizin ödüllü, dünyaca ünlü ve devlet sanatçısı bir efsanesi var; Gülsin Onay. Yoğun konser trafiği arasında Leyla Diana ile evinde buluşan ünlü piyanistimiz caz ile klasik müzik üzerine renkli sohbetiyle yayında.

Playlist: 1 / Manhattan Jazz Orchestra; "Rachmaninov, Piano Concerto No.2, 2. Bölüm", 2 / Andrzej Jagodzinski Trio; "Chopin Nocturne in E Flat Major, Op.9 Nr.2", 3 / Gülsin Onay; "Ahmet Adnan Saygun, Sonatin No.15", 4 / Schostakovich; "Jazz Suite No.1".

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 19 Şubat 2015, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Leyla hanım yine çok güzel ve çok keyifli bir söyleşi sundunuz bizlere.Klasik müziğin çok önemli ve değerli sanatçılarından birisi olan sayın Gülsin Onay ile tanışma şansına erişmiş bir kişi olarak bu söyleşiden çok keyif aldım...Kendisi son derece zarif,Mütevazi,Kültürlü ve çok yetenekli örnek bir insandır...Her konserinden sonra o kadar yorgunluğuna rağmen kendisini ayakta alkışlayan seyircisine saygıda kusur etmez defalarca bis yapar ve bununla da kalmaz kendisine ulaşmak isteyen ve fotoğraf çektirmek isteyen her hayranını ayırt etmeksizin kuliste kabul eder.Yüzünden gülümsemesi asla eksik olmayan son derece Egosu düşük mükemmel bir sanatçıdır...Böyle bir sanatçıyı konuk ettiğiniz ve bizimle paylaştığınız için size de çok teşekkür ederim...Yine her zaman olduğu gibi sıcak,samimi,müzik ve sanat dolu bir Leyla Diana programı dinledik...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sayın Leyla Diana Gücük, sizi böyle güzel bir programı hazırlamış olmanızdan kutluyorm ve teşekkür ediyorum ..Değerli ve sevgili Gülsin Onay"ımız gururumuz, onun hatıralarını , müzik dünyasını bizlere yansıtmasını her zaman büyük bir hazla dinlemişzdir...Her konuda öncülük yapan piyanistimizin , insanlığı ve sanat konusundaki öncülüğü büyük takdire şayandır....İlk defa Rachmaninof ve Chopın"in müziğini caz müziği olarak dinledim...çok ilginçdi....sizi tekrar kutluyor başarılı yayınlar diliyorum...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Leyla Hanım, Gülsin Hanım ile iigili programınızı candan kutluyorum.Enerjiniz bol olsun.Programınız uzun soluklu olsun.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ne kadar içten ve güzel bir söyleşi. Gülsin Hanım"a hayran olmamak mümkün değil. Leyla Diana sizi de kutlarım. Seçmiş olduğunuz müzikler harikulade. Bu güzel program için size çok teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.