Prof. Dr. Ahmet Erözenci ile anılar üzerine...

Prof. Dr. Ahmet Erözenci ile anılar üzerine...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Leyla Diana bu hafta Radyo Cazkolik dinleyicilerinin programlarını her hafta ilgiyle dinlediği program komşusu Prof. Dr. Ahmet Erözenci`yi ağırlıyor. Buraya kadar bilinmeyen bir şey yok ama programın farklı yanı Leyla Diana`nın değerli hocamızı programlarındaki kmiliğiyle değil yazar kimliğiyle ağırlıyor olması. Programları dışında kitaplarıyla da severek okuduğumuz Ahmet Bey programın alt teması anılar ekseninde yazmakta olduğu yeni romanını bizlere anlatıyor.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 03 Ocak 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Anıları gelir geçer şeyler olarak düşündüğümüzde geride kalmış unutulmaya mahkum bırakılmış ama bazı tetiklemelerle ortaya yeniden çıkartılabilen anlar olarak düşünüyorum. Biiz istersek çıkarlar istemezsek çıkmazlarmış gibi görünseler de, hatırlatıcılar çok etken. Biraz karışık oldu galiba. Ama anılar da öyle işte. Çok güzel bir program olmuş ve dolu dolu. Anılarla ilgili yazılabilecek çok şey var ama dinleyenler yazmaya korkmuşlar gibi. Başarılar diliyorum her ikinize de. Doktor Bey"in de kitabı bir an evvel çıksın okuyalım. Sevgiler.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.